Додаткові елементи – це необхідні для монтажу Вашої покрівлі елементи незалежно з якого матеріалу вона зроблена: профнастил або металева черепиця (різні планки, розжолобки, ковзани, відливи і т.д.)
Виготовляються додаткові елементи до покрівлі з оцинкованої або з покриттям поліестер ( колірна гамма RAL ) рулонної сталі.
Вартість планок складає приблизно 10 % від вартості всієї Вашої покрівлі, якщо дах складний з великою кількістю стиків і примикань, вартість самих додаткових елементів може бути ще вищим.
При монтажі покрівельного профнастилу або при монтажі металочерепиці саме додатковим елементам приділяють найбільше уваги, тому що від них залежить захист та довговічність Вашої будови від попадання вологи, пилу та всіляких атмосферних опадів.
Розглянемо покрівельні елементи детальніше:
Жодній покрівлі не може обійтися без цього найважливішого елемента даху. Коник захищає та декорує верхні стики покрівлі з металочерепиці або профнастилу , ондуліну або шиферу від попадання вологи та пилу. Ковзани бувають різними – прямими, фігурними або з вентиляційними отворами (для того, щоб Ваш дах «дихав»).
Закриє по торцях листи профнастилу або металочерепиці від вітру, снігу або дощу, при цьому несучи ще й декоративну функцію. Покрівля з торцевими планками виглядає завершеною і закінченою.
Карнизна планка – захищає дерев'яну кроквяну систему покрівлі з металочерепиці від вологи та вогкості. Без карнизної планки дерево намокатиме від попадання атмосферних опадів, отже незабаром почне гнити. Укладають торцеву планку до монтажу профнастилу або металочерепиці (під покрівельний матеріал).
Планка стику (примикання) – такі планки просто необхідні, якщо до Вашої покрівлі примикає ще одна будівля, або якщо у Вас багаторівнева покрівля, або є димар або вентиляційна шахта. Зовнішня планка стику монтується по верху покрівельного покриття (профнастил або металочерепиця), внутрішня планка – під ним.
Цей покрівельний елемент обов'язково має застосовуватись на стиках двох скатів. Монтується розжолобок під покрівельним покриттям для відведення зайвої води та вологи до водостічних систем або жолобів.
Як і планки стику розжолобка буває внутрішньою і зовнішньою. Відповідна внутрішня монтується під профнастил або металочерепицю, зовнішня зверху покрівельного покриття. Зовнішня розжолобка так само несе декоративну функцію, надаючи новій покрівлі доглянутий і завершений вигляд.
Особливості монтажу розжолобка для профнастилу та черепиці.
Снігозатримувачі для покрівлі давно стали не розкішшю, а необхідністю безпечної експлуатації будівель. Важко повірити? Проаналізуємо.
З кожним роком зими на території нашої країни, та й багатьох інших, стали суворішими та сніжнішими. На дахах будинків сніг накопичується. Сотні кілограмів снігу, спочатку ніжного та пухнастого, стають реальним джерелом небезпеки як для самої споруди, так і для людей, що проживають у ній, а також оточенню біля будівлі.
Зима приносить сніг та морози. На дахах лежать снігові білі шапки. Протягом дня пригріває сонечко, і сніг злегка підтає, створюючи між схилом даху та сніговою шапкою водяний прошарок, який створює «санки» для сходу снігу з даху. Як наслідок, снігова важка брила рухається вниз. Тяжкі вологі брили, падаючи, ламають все, що знаходиться поблизу будівлі. А якщо близько знаходяться шляхи пішоходів, то можуть впасти і на людей. При цьому деформується саме покрівельне покриття.
Покрівля без снігозатримувача
Для запобігання ризикам застосовуються снігозатримувачі.
Саме тому в країнах Європи допускаються до експлуатації лише ті будівлі, які при двосхилим даху мають снігозатримувачі.
Існує безліч моделей снігозарядників, які встановлюються на будь-який тип покрівлі. Вибір необхідно робити на користь тієї моделі, яка зможе утримати снігове навантаження. Трубчасті або ґратчасті, пластинчасті або точкові, снігозатримувачі виконують основну функцію – затримувати сніг.
Гратчасті снігозатримувачі використовують для дахів багатоповерхових і частих будинків. Такі кріплення застосовують на «м'яких» покрівлях.
Точкові снігозатримувачі використовують по всій поверхні покрівлі. Такі снігозатримувачі пропускають сніг за порціями, які безпечні при сході.
Трубчасті снігозатримувачі часто встановлюють за бажанням замовника по одній лінії або шаховому порядку.
Який би вид снігозатримувача Ви не обрали, важливо, що він захищатиме вашу покрівлю, сам будинок та оточення вашого будинку від неприємностей сходу снігу з дахів.
ТОВ «Сталевий світ» пропонує всі види снігозатримувачів для вашого будинку.
Робіть свій будинок безпечним зі снігозатримувачами від ТОВ «Сталевий світ»!
Разом із додатковими елементами у нас купують:
металочерепиця ціна Монтеррей