Історія виникнення металочерепиці

Сьогодні металочерепиця відома будь-якому будівельнику, навіть якщо він не покрівельник. Матеріал настільки популярний, що часом важко уявити собі покрівлю без її застосування. Проте металева черепиця з'явилася на будівельному ринку відносно нещодавно 1961 року. Винайшов цей універсальний покрівельний матеріал Пааво Раніле – фінський будівельник. Саме він уперше уклав металопрофіль на дах, що імітує глиняну черепицю. Через 50 років кількість квадратних метрів металочерепиці, що щорічно випускається, збільшилася до мільйона.

Сучасні архітектори вважають за краще використовувати металочерепицю як основний покрівельний матеріал завдяки основним її перевагам:

  • простий та легкий монтаж
  • невелика вага самої металочерепиці, що полегшує фундамент та зменшує навантаження на кроквяну систему та стіни будинку в цілому.
  • невисока вартість
  • надійність та довговічність матеріалу
  • широка гама вибору кольорів та видів металочерепиці

Металочерепиця є екологічно безпечним матеріалом, а також має герметичність, яка забезпечує міцність покрівлі при невеликій вазі самого матеріалу з широким вибором видів профілювання "Монтеррей", "Еліт", "Ретро", "Топаз" і т.д. А здатність монтувати металевий профіль у будь-яку пору року навіть за мінусової температури робить цей покрівельний матеріал ще більш доступним.


Важливий момент: Всі переваги перераховані вище стосуються тільки якісної металочерепиці з європейської сталі товщиною 0,5 мм та проштампованої на європейському автоматизованому обладнанні.


Якість самої металочерепиці безпосередньо залежить від якості металу та полімерного покриття з якої виготовляється черепиця. Компанія "Сталевий Світ" на своєму виробництві використовує тонколистову полімерну сталь концерну АрселорМітал із товщиною металу 0,5 мм. Склад цинку 225 грам на 1 кв.м., а полімерний шар складається з пасивуючого шару, ґрунтовки, цинкового покриття, сталі та полімерного покриття в 25-30 мікрон. Саме такий склад надійно захищає лист від корозії протягом усього терміну експлуатації, а також додає стійкості кольору до ультрафіолету.

полімерне покриття

Нам дуже приємно усвідомлювати, що бум на китайську дешеву сталь вже проходить, а саме тому, що пік продажів був пару років тому за рахунок дешевизни та доступності китайської сталі. За 2 роки багато клієнтів, які спробували вкласти собі на покрівлю металочерепицю з металу китайського виробництва, повернулися до нас за якісною покрівельною черепицею.

Наслідки купівлі дешевої металочерепиці

неякісна металочерепиця

наслідки неякісної черепиці

низькоякісний метал

Цінуйте себе, свої гроші та свій час! Підходьте до вибору металочерепиці серйозно, як до покупки якісного автомобіля, тому що від покрівлі залежить, наскільки комфортно Вам буде жити під нею протягом довгого терміну експлуатації.