Кріплення стінового профнастилу

Стіновий профнастил дуже популярний при будівництві та монтажі фасадів модульних будівель, ангарів з профнастилу , кіосків та логістичних центрів, супермаркетів та продовольчих баз, тсанцій АЗС та тих. обслуговування. Завдяки основним перевагам профліста цей стіновий матеріал став просто незамінним на будівельному ранку України.

монтаж стінового профлиста

Основні моменти кріплення листів стінового профнастилу:


-Для забезпечення надійної стінової основи для профлиста найчастіше використовують гнуті профілю ( профіль Z або профіль С ), також у ролі прогонів може використовуватися обрешітка з дерева, яка попередньо обробляється антисептичними складами проти гниття та псування деревини.

-вузли кріплення гнутого профілю повинні розташовуватися на відстані, яка буде критим габаритним розмірам обраної марки профнастилу (приклад: робоча ширина профнастилу ПС8-1150 мм. Вузли кріплення для профнастилу повинні розташовуватися на відстані 1150 мм або 2300 мм, або 2340 мм. ., відповідно підбираються вузли кріплення та по довжині листів профнастилу)

- монтаж стінового профнастилу зазвичай починається з права наліво. Як ми вже зазначали вище, монтується стіновий металопрофіль як вертикально, так і горизонтально за допомогою якісних саморізів: саморізів по дереву (якщо у нас дерев'яна обрешітка) або саморізів по металу (якщо обрешітка у нас із гнутих профілів). Монтувати профнастил починаємо з нижнього краю листа та вгору. Зазвичай на 1 кв. листа профнастилу потрібно 6 шурупів.

- наступні листи металопрофілю кріпляться так, щоб дотримувалося нахльостування ребра на ребро профнастилу, який надійно кріпиться вже в кінці монтажу стінового профлисту.

- технологію монтажу стінового металопрофілю часто застосовують при будівництві огорож та парканів з листів профнастилу. Головна відмінність тільки в тому, що при будівництві парканів з профлиста як опори використовуються профільні труби або азбестові стовпи.