Застосування та догляд

Галузь застосування


ціна на металочерепицю

Металочерепиця застосовується не лише у будівництві та монтажі дахів нових будівель, котеджів та будинків, а й для реконструкції старих будівель. Вона чудово виглядає і на дахах приватних будинків, на облицювання магазинів, на козирках у вхідній групі, на дахах офісних будівель та житлових будинків у мегаполісі. Є один виняток при застосуванні металочерепиці: кут нахилу ската має бути не менше 14 градусів, а це означає, що цей матеріал не можна використовувати на плоских дахах.

На відміну від натуральної черепиці металочерепиця легша в 5 разів, а тому і решетування під цей матеріал не потребує посилення. Вона повністю імітує вигляд натуральної черепиці, віддаючи Вашому будинку елегантний неповторний вигляд з нотками шляхетності та розкоші. Залежно від виду металевої черепиці Ваш будинок може виглядати як у класичному стилі, так і в сучасному, а дешевизна її вже давно вивела у лідери з продажу покрівельних матеріалів. Металочерепиця в Києві компанії "Сталевий Світ" виготовляється із сталевих листів, які розраховані витримувати значні вітрові, снігові та монтажні навантаження. Термін служби її перевищує 25 років, проте металочерепиця не має високих показників теплоізоляції, тому при монтажі обов'язково треба використовувати теплоізоляційні матеріали, а щоб вони більше Вам прослужили обов'язково ізоляцію покривають гідро- та паробар'єром, щоб конденсат, який в результаті перепаду температури утворюється під металочерепицею потрапляв на утеплювач.

 

Догляд за металочерепицею


Через помилки, які можуть бути допущені в процесі монтажу металочерепиці, можна зіпсувати будь-яку черепицю, незалежно від фінської або польської, скільки вона коштує і якої вона якості. Тому обов'язково прочитайте «інструкцію з монтажу металочерепиці»


Чи ржавіє металочерепиця докладніше

Для порізки металочерепиці можна використовувати тільки електричні ножиці або ручні ножиці для металу, електролобзик по металу, ножівку з дрібними зубами, а також дискову пилку з твердосплавними зубами. Інші інструменти для порізки металу застосовувати не можна. Особливо це стосується абразивного кола: різати металочерепицю "болгаркою"-це злочин!!!, оскільки через вплив високих температур і іскри від "болгарки" руйнується як полімерний шар, так і цинкове покриття. Внаслідок цього покрівельна металочерепиця втрачає свою стійкість до корозії та іржавіє згодом під впливом різних кліматичних умов.

Потрібно постійно оглядати дах хоча б один раз на рік, особливо це стосується після зимового періоду. Якщо ви побачили подряпину, потертість потрібно зафарбувати їх спеціальною фарбою. Якщо раптом Ви побачили на металочерепицю великі пошкодження, вм'ятину або іржу - цей лист потрібно замінити на новий. Перевіряйте чи всі шурупи на місці і чи міцно закріплені листи металочерепиці. Якщо деякі листи недостатньо щільно прилягають до сусідніх, їх треба прикрутити щільно знову. Перевірте стан снігозатримувачів та водостічної системи: чи не потрібно полагодити їх чи замінити? Під час огляду даху будьте уважні. Усунення незначних дефектів допоможе Вам уникнути в майбутньому серйозніших пошкоджень.