Види герметиків для покрівлі та їх застосування

Види герметиків - застосування при заміні покрівлі: якими вони бувають

Будівництво - досить відповідальний процес і тому варто уважно підходити до вибору будівельних матеріалів. Для того щоб покрівля прослужила довгий час, недостатньо простого, рівного укладання покриття. Обов'язково потрібно подбати про ізоляцію проблемних ділянок та з'єднань від опадів. Для такої роботи використовується покрівельний герметик, який можна придбати без будь-яких труднощів у будівельному магазині.

Основні переваги герметиків

Перераховувати всі позитивні властивості можна дуже довго, але є кілька основних, куди варто звернути увагу. Насамперед, головною перевагою є стійкість до опадів та впливу ультрафіолетового випромінювання. Навіть при різкій зміні клімату герметик не змінюватиме свою структуру. Також дуже важливий той момент, що герметик дуже стійкий до появи плісняви та грибків, а це означає, що ви не будете переживати, що згодом на швах та з'єднаннях може з'явитися пліснява, яка надалі охопить велику територію ураження.

Також до переваг можна віднести величезний вибір колірних рішень. Насправді на ринку зараз є герметики не тільки білого кольору, а це означає, що ви зможете підібрати варіант під колір будівельного матеріалу.

герметик покрівельний

Які види герметиків існують та де їх застосовують?

Герметик - це в'язка, пастоподібна речовина, яка виготовляється на основі каучуків. Найчастіше речовина наноситься на болти, гайки та інші сполуки. Основними характеристиками герметиків є:

  • міцність;
  • надійність;
  • еластичність;
  • довговічність.

Зараз практично всі сучасні будівельні компанії використовують цю речовину і тим самим виконують якіснішу роботу. Застосовувати герметик можна досить широкому діапазоні температур: від - 55 до +80 градусів. Це означає, що така речовина абсолютно не боїться перепадів температур.

Силіконовий та каучуковий герметики застосовуються досить часто. Зазвичай використовується для обробки рухомих зовнішніх швів при роботі з деревом, склом та керамікою.

Бітумний герметик використовується для металевої покрівлі. Навіть при застосуванні можна помітити, що цей продукт має дуже привабливий вигляд. Завдяки домішку алюмінію, він має сріблястий відтінок. Основною його перевагою є стійкість, довговічність та еластичність. Даний матеріал можна легко пофарбувати в будь-який бажаний колір і не переживати про те, що в процесі старіння його властивості та зовнішні якості сильно змінюватимуться. За допомогою такого матеріалу можна легко фіксувати димарі, водостічні труби та інші металеві елементи, які будуть надійно служити вам тривалий час.

Важливо враховувати, що матеріал дуже токсичний і використовувати його тільки для зовнішніх робіт. Це необхідно, щоб уникнути ураження організму токсичними речовинами. Запах у нього досить різкий, але під час роботи на свіжому повітрі він практично не відчувається.

Особливості роботи з герметиком для покрівлі

Які види герметиків для покрівлі є і де вони застосовуються, знають багато, але важливо враховувати особливості роботи з цим допоміжним матеріалом. Перед початком роботи потрібно обробити поверхні. Для цього достатньо очистити від бруду та пилу поверхню спеціальним розчином. Також у разі потреби можна проґрунтувати стики праймером. Це потрібно для того, щоб зчеплення було надійним. Дуже часто при покрівлі необхідно забезпечити основу, на яку наноситиметься мастика. Як основу можуть бути пінополіетиленові джгути.

Звернувшись на наш сайт, ви зможете знайти все необхідне для виконання цих робіт. Доставка товару здійснюється максимально швидко, а умови та ціни порадують кожного клієнта.